Twoje wyniki wyszukiwania

LED TELEBIM

dsc08587

Jesteśmy posiadaczami jednego z największych wolnostojących telebimów outdoor w Wielkopolsce. Wielkość ekranu to 31 metrów kwadratowych (5 metrów wysoki i 6 metrów szeroki) Sam rozmiar całej konstrukcji sprawia oszałamiające wrażenie. Wyświetlane spoty widzialne są już z kilkuset metrów.

Nasza oferta kierowana jest dla firm, które w skuteczny sposób chcą zareklamować swój produkt lub zwiększyć rozpoznawalność marki. emisja spotów reklamowych odbywa się codziennie od godziny 7:30 do 20. sekwencje ruchowe wyświetlane są standardowo co 6,5 minuty po 10 sekund, co gwarantuje oglądalność ok. 1500 osób dziennie. jeśli posiadacie państwo specjalne wymagania prosimy o kontakt a stworzymy indywidualną ofertę.

Gdzie się znajduje?

Trasa katowicka S11, to jedna z najbardziej ruchliwych dróg w Polsce, jest obwodnicą dwudziesto tysięcznego miasteczka Środy Wielkopolskiej, łączy dwa potężne miasta: Poznań z Katowicami. Dziennie przejeżdża nią ok. 60.000 osób. Krzyżuje się ona z drogą wojewódzką 432, łączy ona takie miasta jak Leszno i Gniezno i jest ona dla kierowców „ucieczką” na autostradę. Porusza się po niej dziennie ok. 15.000 osób.

Na skrzyżowaniu tym znajduję się sygnalizacja świetlna, pojazdy zatrzymują się na ok. 15 sekund co sprawia, że olbrzymi telebim absorbuje jeszcze mocniej uwagę osób przebywających w pobliżu. Po przeciwnej stronie znajduje się największa stacja benzynowa Orlen w Środzie Wlkp. z wielkim parkingiem oraz barem.

dsc08581
dsc08605

Miejsce jest doskonale oświetlone, telebim posiada funkcję dostosowania jasności do otoczenia co powoduje, że nawet w nocy telebim nie oślepia kierowców tylko emituje przyjemny dla oka obraz.

Dziennie na jedną firmę przypada ok. 1.500 odbiorców co daje wynik w skali miesiąca ok. 45.000 osób…

Cyfry mówią same za siebie.

Wyprzedź swoją konkurencję i niech zobaczą Cię wszyscy!

Reklama na telebimach LED od wielu lat stosowana z powodzeniem na całym świecie, daje możliwość wyjątkowego zaprezentowania walorów prezentowanego produktu firmy. Duży format ruchomego obrazu umieszczonego w miejscach dużego natężenia, powoduje iż osoba przebywająca w pobliżu mimowolnie zwraca na niego uwagę, nawet jeżeli nie jest zainteresowana prezentowanym obiektem.

Dynamiczny przekaz informacji jest odnotowywany przez oko ludzkie kilkadziesiąt procent częściej niż przekaz statyczny, to samo dotyczy jego zapamiętywalności.

dsc08597
dsc08603

Efektywna reklama wizualna wyprzedzająca jakością i efektywnością przekazu zwykłą ulotkę i ogłoszenie prasowe, porównywalna jest z telewizyjną reklamą.

Międzynarodowa organizacja Point of Purchase Advertising International (POPAI) przeprowadziłą badania marketingowe, które jasno wykazały, że sprzedaż produktów reklamowanych przy użyciu technologii obrazu dynamicznego wzrasta do 80%!